HP-310N/400 hoblovka s protahem
Kód: 25026011
Neohodnoceno
Skladem (1 ks)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Hoblovka s protahem PROMA HP-310N/400
Hlavní výhody
  • Kompaktní truhlářský stroj s protahem tloušťky až 220 mm
  • Ideální pro přesné hoblování desek, pásů a nosníků
  • Tato hoblovka (srovnávací a tloušťkovací frézka) je určena k obrábění měkkého i tvrdého dřeva
  • Kvalitní a precizně obrobené litinové stoly a kryt nožového vřetena
  • Výhodou je šíře hoblování 310 mm a použití protahu o výšce až 220 mm se strojním posuvem
  • Na tělo stroje lze volitelně připojit dlabačku
  • Integrovaný sklopný kryt na odsávání třísek - průměr připojení 100 mm
  • Sklopné hoblovací stoly pro rychlý přechod na tloušťkování
  • Kombinace spínačů s motorovou brzdou
  • Stabilní boční vodicí pravítko s hranolovým vedením, lze nastavit od 90° do 45°
  • Oba srovnávací stoly s jemným nastavením a úpravou pohlcující hluk
  • Bezúdržbová hřídel se 4 hoblovacími noži v kvalitě HSS
  • Podávání obrobku lze během hoblování vypnout
  • Bezpečnostní kryt hoblovacího hřídele podle normy CE nabízí maximální ochranu při práci
  • Silný stůl na centrálním vodicím sloupu a podpěry pro čisté hoblování
  • Nejlepší hoblovací výsledky díky hoblovacím stolům ze šedé litiny, které se nekroutí
  • Možnost otáčení válce po zastavení stroje pro snadnou výměnu nožů
Součásti dodávky hoblovky s protahem PROMA HP-310N/400
  • Vodicí pravítko
  • Hoblovací nože v HSS kvalitě 4 ks
  • Měřidlo pro seřizování hoblovacích nožů
  • Kombinace spínače a zástrčky
  • Posuvový přípravek na posun obrobku
Doplňkové parametry
Kategorie: Hoblovky
Záruka: 24
Hmotnost: 281 kg
EAN: 8595105427866
Napětí: 400 V
Příkon: 2200 W
Max.šířka hoblování: 310 mm
Max.tříska: 5 mm, 3 mm
Ø odsávacího hrdla: 100 mm
Otáčky válce: 4 000 min.
Počet nožů hoblovka/protah: 4/4
Rozměr nože: 310 x 30 x 3 mm
Ø nožového válce: 95 mm
Max.šíře protahu: 310 mm
Max.tloušťka materiálu: 220 mm
Rychlost protahu: 8 m/min.
Otáčky válce protahu: 4 000 min.
Ø posuvného válce: 40 mm
Rozměr stolu: 310 x 750 mm
Rozměr hoblovacího stolu: 310 x 1 520 mm