Absorpční sušička Aerial ASE 300

Kód: 268
Neohodnoceno
66 117 Kč 54 642,15 Kč bez DPH
Do 5 dnů

Absorpční sušička Aerial ASE 300 je opatřena silným a robustním krytem, je ideální pro vysoušení po poškození vodou i pro různé další použití. Jednotka ECODRY rotor je extrémně energeticky efektivní – technická specifikace mluví sama za sebe. Regenerace probíhá prostřednictvím samoregulačního topného prvku PTC. Ohřevové prvky PTC mají vedle své funkce ohřevu nezávislý vliv na omezení teploty. Výsledkem je maximální bezpečnost při používání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V absorpční sušičce Aerial ASE 300 je vestavěný nastavitelný hygrostat. Vysoušecí jednotka je nastavitelná bez ohledu na to, kde se používá a je také vybavena kombinovaným počítadlem (kWh a provozní hodiny) pro sledování nákladů a provozních hodin.

Aerial ASE 300 je vybaven sadou otěruvzdorných gumových nožiček pro větší stabilitu a ochranu citlivých podlah. Jednotky jsou stohovatelné. Sklopná rukojeť umožňuje jednotku snadno přepravit a ukazuje charakter prakticky orientovaného konceptu vysoušecí jednotky.

Aerial ASE 300 je ideální pro zvukové krabice AERIAL AB. Otočný odnímatelný panel (∅ 1 x 50 nebo ∅ 2 x 38 mm) na výstupu suchého vzduchu zajišťuje mimořádně vysoký stupeň pružnosti.

Odvlhčovací výkon 25,7 l /24 h
Provedení kovové
Pracovní vlh. 10 - 95%
Pracovní teplota od -10°C do +35°C 

Doplňkové parametry

Kategorie: ODVLHČOVAČE
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: