PPK-115UHC/400 - Pásová pila na kov s chlazením
Kód: 25000092
Neohodnoceno
Skladem (1 ks)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Pásová pila na kov PROMA PPK-115UHC/400 včetně podstavce a chladícího zařízení
Hlavní výhody:
  • Vestavěný a snadno přístupný chladící systém
  • Hydraulikou řízený pád ramene do řezu
  • Silný třífázový motor v litinovém pouzdře
  • Úhlování pomocí ramene -45° až 60°
  • Šneková převodovka v olejové lázni
  • Možnost vertikálního i horizontálního řezání
  • Vypnutí pily po doříznutí materiálu pomocí koncového spínače
  • Silně dimenzované rameno pily odolné proti kroucení
  • 3 rychlosti pásu nastavitelné pomocí řemenic
  • Snadno ovladatelný rychloupínací svěrák
  • Jednoduše mobilní díky podstavci s manipulačními kolečky
Součásti dodávky pásové pily PPK-115UHC/400
  • Chladící zařízení
  • Mobilní podstavec včetně koleček
  • Pilový pás
  • Litinový rychloupínací svěrák s délkovým dorazem
  • Hydraulický válec pro řízení pádu ramene do řezu
  • Spínač dle norem CE
  • Servisní a obslužné nářadí
Doplňkové parametry
Kategorie: Pily pásové na kov
Záruka: 24
Hmotnost: 90 kg
EAN: 8595105428283
Napětí: 400 V
Příkon motoru S1 100%: 550 W
Řezná rychlost: 20-29-51 m/min.
Max. řezaný průměr 90°: 125 mm
Max. řezaný průměr 45°: 90 mm
Max. řezaný průměr 60°: 56 mm
Max. řezaný materiál 90°(š x v): 100 x 150 mm
Max. řezaný materiál 45°(š x v): 90 x 75 mm
Max. řezaný materiál 60°(š x v): 55 x 55 mm
Rozměr pásu: 1640 x 13 x 0,6 mm
Řezání pod úhlem: 90°, 60°, +/-45°
Výkon pohonu čerpadla: 15 W